DIAPOL   

 

Nazwa: Drukarnia Diapol sp. z o.o.

Adres: ul. Załogowa 6

Miasto: Gdańsk

Kod: 80-557

Województwo: Pomorskie

Telefon: (058) 552 40 22, 554 30 82

Fax: (058) 552 06 36

E-mail: biuro@diapol.pl

Strona www: www.diapol.pl

Jesteśmy drukarnią offsetową, która od piętnastu lat działa na rynku poligraficznym. Posiadane wyposażenie oraz wykwalifikowana, doświadczona kadra, pozwalają na wykonywanie z powodzeniem prac od najprostszych do tych o najwyższym stopniu trudności, m. In.: pocztówek, wizytówek, druków firmowych, druków samokopiujących (w tym numerowanych), biletów wstępu, bloczków reklamowych, notesów, plakatów, folderów reklamowych, etykiet samoprzylepnych, gazetek reklamowych, kalendarzy w szerokim asortymencie (w tym również z zegarem), podkładów (z terminarzem) na biurko, raportów rocznych dużych firm, teczek, opakowań kartonowych (z kartonu o gramaturze do 300g/qm), papierowych toreb z nadrukiem reklamowym, katalogów i in.

Dysponujemy własnym studiem pre press. Naszym Klientom zapewniamy pełną obsługę logistyczną – wydrukowane materiały dostarczamy w dowolne miejsce w kraju i na terenie Europy (wg dostarczonej przez zleceniodawcę specyfikacji), w ściśle określonym terminie i partiach o ustalonej wielkości.

Drukarnia Diapol ma status zakładu pracy chronionej, dzięki czemu możemy oferować kontrahentom konkurencyjne ceny.

Realizując zamówienia poligraficzne w naszej drukarni firmy, które mają obowiązek odprowadzania składki na PFRON, korzystają z dodatkowej zniżki w wysokości 2-6% wartości sprzedaży netto. Ulga ta jest zmienna i naliczana po zamknięciu rozliczenia produkcji za miesiąc, w którym zostało zrealizowane zlecenie.

Przy dużych zleceniach stanowi ona jednak niebagatelną kwotę.

Wszystkie te elementy pozwalają nam realizować w praktyce zasadę – najwyższa możliwa jakość za możliwie najniższą cenę.

W piętnastoletniej historii działalności naszej drukarni mieliśmy i mamy przyjemność realizować zlecenia, m.in. dla: Banku Pekao S.A., Ergo Hestia S.A., Polskiej Telefonii Cyfrowej S.A., Stoczni Północnej S.A., Winkhaus Polska S.A., Zatoka sp. z o.o., Koncernu Energetycznego Energa S.A., Przedsiębiorstwa Robót Czerpalnych i Podwodnych sp. z o.o., English Unlimited sp. z o.o., Almar sp. z o.o., Zakładów Farmaceutycznych Polpharma S.A., Eurotel sp.z o.o.

Nasza praca opiera się na szerokiej wiedzy i przygotowaniu fachowym personelu, popartych wieloletnią praktyką zawodową, co naszym Zleceniodawcom zapewnia nie tylko terminowość i wysoka jakość świadczonych przez nas usług, ale gwarantuje im także fachowe doradztwo przy realizacji projektów.

Serdecznie zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony www.diapol.pl.